Scroll Top
 

Tampa Bay & Boston Personal Injury Lawyer

Agresywni i Doświadczeni Adwokaci 

Zawsze Walczymy o SprawiedliwośĆ!

Jesteśmy kancelarią prawniczą na Florydzie.  Mamy biura w St. Petersburg, Brandon, Clearwater, i Tampa, Floryda. Naszym głównym celem jest świadczenie pomocy prawnej na najwyzszym poziomie. Reprezentujemy interesy naszych klientów z pełnym szacunkiem dla ich problemów.

Dysponujemy kompleksową obsługą w zakresie odszkodowań, prowadzimy sprawy związane ze szkodami osobowymi, wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy, błędy medyczne, wypadki wynikające z zaniedbań obowiązków, bezprawna śmierć, odpowiedzialność za wadliwe produkty, oraz roszczenia ubezpieczeniowe.

Jowita Wysocka Ahava jest polskim adwokatem z 20-letnim doświadczeniem jako prawnik w Bostonie i na Florydzie. Nasi prawnicy agresywnie i skutecznie walczą o sprawiedliwosc, jakie należy sie naszym klientom. Bazując na ponad 40 latach wspólnego doświadczenia, wywalczilismy odszkodowanie od największych firm ubezpieczeniowych, szpitali i firm prawniczych. A co najważniejsze, nasi klieci nie ponoszą zadnych kosztów, do póki nie dostaną odszkodowania. Zadzwoń po niezobowiazujacą konsultacje i przekaz swoją sprawę w odpowiednie ręce mając pewność, że dostaniesz to, co Ci się należy.