Scroll Top

ZNĘCANIE SIĘ W DOMU OPIEKI

Nadużycie w domu opieki jest zbyt częste

Decydując się na dom opieki dla ukochanej osoby, oczekujemy godnej opieki.

Nadużycia w domu opieki, najczęściej w postaci zaniedbania, stają się rutyną.

Stwierdzenie niedbałej opieki może być trudne, szczególnie jeśli dana osoba nie jest w pełni świadoma wszystkiego, co się wokół niej dzieje. Wysoka rotacja personelu, niskie wynagrodzenie i złe warunki pracy w połączeniu z niewystarczającym przeszkoleniem mogą sprawić, że Twój ukochany zostanie zaniedbany.

Oznaki przemocy w domu opieki obejmują:

  • Oparzenia lub otarcia
  • Podarte lub poplamione ubranie
  • Brakujące przedmioty osobiste
  • Niezwykłe obrażenia fizyczne, takie jak skaleczenia, siniaki, a nawet poważniejsze obrażenia, na przykład złamania
  • Brudna pościel, odzież, meble i wyposażenie
  • Nieprzyjemne zapachy w pokoju lub zabrudzona bielizna i odzież
  • Wątpliwe transakcje finansowe
  • Nieleczone urazy – na przykład otwarte rany i infekcje
  • Bezpodstawna depresja lub zamknięcie w sobie

Można tego nie widzieć na początku, ale jeśli masz podejrzenia, należy udokumentować swoje obawy od momentu pojawienia się. Skorzystaj z naszej ekspertyzy dotyczącej nadużyć w domach opieki, a my będziemy walczyć o odszkodowanie za ból i cierpienie, a także pokryć koszty medyczne wynikające z zaniedbania i nadużycia. Naszą pasją jest ochrona emerytów i dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Ci wyniki.

Zadzwoń do Kravitz Law Group pod numer 888-KLG-9998 (888-554-9998), aby porozmawiać z prawnikiem zajmującym się sprawami przemocy w domach opieki, aby dowiedzieć się o twoich prawach. Można też wysłać e-mail do polskiego adwokata Jowity Wysockiej-Kravitz na adres: Jowita@KravitzLawGroup.com. Nie tylko pomożemy ci uzyskać sprawiedliwość i odszkodowanie, ale mamy nadzieję, że nasze wysiłki przyczynią się do poprawy standardów życia wszystkich osób objętych opieką.

Firma prawnicza Kravitz Law Group specjalizuje się w prawach ludzi poszkodowanych przez zaniedbanie innych osób.

Inne obszary praktyki

+ Wypadki Samochodowe i Pieszych

Firmy ubezpieczeniowe często utrudniają osobom uzyskanie odpowiedniej rekompensaty. Nawet gdy firma ubezpieczeniowa składa ofertę, kwota ta rzadko wystarcza na pokrycie wszystkich wydatków i strat. Wtedy zaczynamy walczyć o odpowiednie wynagrodzenie dla Ciebie.

Nasi prawnicy będą współpracować z lekarzami i innymi pracownikami służby zdrowia w celu oceny i przeglądu krótko- i długoterminowych medycznych aspektów Twojego przypadku. Jeśli Ty lub ktoś Tobie bliski zostaliście poszkodowani w wypadku samochodowym, skontaktuj się z doświadczonymi prawnikami procesowymi w Kravitz Law Group, P.A., aby uzyskać bezpłatną konsultację dotyczącą Twoich praw.

+ Wady Produktu

Możesz mieć prawo do odszkodowania za produkt w celu pokrycia dużych wydatków—utraconych zarobków, zabiegów medycznych i cierpienia emocjonalnego. Kravitz Law Group ma bardzo dobre doświadczenie w tym zakresie. Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich zostaliście poszkodowani po użyciu produktu, skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną konsultacje.

+ Odpowiedzialność Lokalu

Wypadki na terenie nieruchomości biznesowych są najprawdopodobniej objęte ubezpieczeniem komercyjnym, podczas gdy większość ubezpieczeń posesji obejmuje roszczenia z tytułu wypadków w domach prywatnych.

Nasi prawnicy odpowiedzialni za lokale zapewniają profesjonalną reprezentację klientom, którzy zostali ranni w wypadkach na terenie.

+ Błędy Medyczne

Jeśli uważasz, że Ty lub ktoś Tobie bliski zostaliście poszkodowani przez lekarza lub placówkę medyczną i potrzebujesz reprezentacji prawnej w sprawie dotyczącej nadużyć medycznych przeciwko lekarzowi lub szpitalowi, skontaktuj się z Kravitz Law Group w celu bezpłatnej wstępnej konsultacji, aby sprawdzić, czy postępowanie prawne jest właściwe dla Was.

+ Śmierć w Wyniku Zaniedbania

Śmierć członka rodziny jest niezwykle traumatycznym i bolesnym doświadczeniem. Może to być bardziej trudne, gdy zaniedbanie było powodem ich śmierci, a wypadku można było uniknąć. Jeśli ukochana osoba zmarła tragicznie w wyniku jednej z powyższych lub innych przyczyn, dowiedz się czy Kravitz Law Group może pomóc Ci w drodze do odszkodowania za straty, skontaktuj się z naszym biurem, aby uzyskać bezpłatną konsultację.

 

Bezpłatna Konsultacja

Nasi Prawnicy:

Jowita Wysocka Kravitz, Esq.

Polski Adwokat na Florydzie i w Massachusetts

(888) 554-9998

jowita@kravitzlawgroup.com

 

Ed Kravitz, Esq.

(888) 554-9998

info@kravitzlawgroup.com