Scroll Top

ZANIEDBANIE DOMU OPIEKI

Czy ktoś bliski został ranny w domu opieki?

Wiele domów opieki jest zarządzanych i obsługiwanych przez opiekuńczych i dobrze wykwalifikowanych specjalistów. Ponieważ coraz więcej starszych osób mieszka w domach opieki, coraz częściej dochodzi do nadużyć instytucjonalnych i indywidualnych, głównie w postaci zaniedbania. Niekiedy pracownicy nie są w stanie zaspokoić potrzeb Twojej ukochanej osoby, co może prowadzić do różnego rodzaju zaniedbań. Zdarzają się również niefortunne przypadki celowego wykorzystywania fizycznego, psychicznego i emocjonalnego.

Około 30% domów opieki ma wytoczone procesy sądowe w sprawach nadużyć. Statystyki rządowe podają, że dziewięć tysięcy pacjentów było ofiarami nadużyć w domach opieki, w tym pięć tysięcy zgonów.

Oto niektóre przykłady nadużyć w domu opieki:

  • Niedożywienie
  • Brak reakcji na ból
  • Odwodnienie
  • Infekcja
  • Depresja
  • Dezorientacja
Minimalne standardy w domu opieki

Po wyżej wspomnianym badaniu w latach 80. rząd Stanów Zjednoczonych uchwalił ustawę zapewniającą minimalne standardy w domu opieki. Celem ustawy było zapewnienie jakości życia pacjentów.

Wiele domów opieki przekracza standard ustalony przez rząd, ale jeśli podejrzewasz, że Twoja ukochana osoba jest, czy była maltretowana przez pracownika domu opieki lub stała się ofiarą z powodu istniejących problemów w tej placówce, możesz założyć sprawę sądowa.

Wierzymy, że nasi seniorzy zasługują na godną opiekę i jesteśmy gotowi reprezentować waszą sprawę z wytrwałością i siłą.

Zadzwoń dziś do Kravitz Law Group pod numer 888-KLG-9998 (888-554-9998), albo proszę wysłać e-mail do polskiego adwokata Jowity Wysockiej-Kravitz na adres: Jowita@KravitzLawGroup.com.

Inne obszary praktyki

+ Wypadki Samochodowe i Pieszych

Firmy ubezpieczeniowe często utrudniają osobom uzyskanie odpowiedniej rekompensaty. Nawet gdy firma ubezpieczeniowa składa ofertę, kwota ta rzadko wystarcza na pokrycie wszystkich wydatków i strat. Wtedy zaczynamy walczyć o odpowiednie wynagrodzenie dla Ciebie.

Nasi prawnicy będą współpracować z lekarzami i innymi pracownikami służby zdrowia w celu oceny i przeglądu krótko- i długoterminowych medycznych aspektów Twojego przypadku. Jeśli Ty lub ktoś Tobie bliski zostaliście poszkodowani w wypadku samochodowym, skontaktuj się z doświadczonymi prawnikami procesowymi w Kravitz Law Group, P.A., aby uzyskać bezpłatną konsultację dotyczącą Twoich praw.

+ Wady Produktu

Możesz mieć prawo do odszkodowania za produkt w celu pokrycia dużych wydatków—utraconych zarobków, zabiegów medycznych i cierpienia emocjonalnego. Kravitz Law Group ma bardzo dobre doświadczenie w tym zakresie. Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich zostaliście poszkodowani po użyciu produktu, skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną konsultacje.

+ Odpowiedzialność Lokalu

Wypadki na terenie nieruchomości biznesowych są najprawdopodobniej objęte ubezpieczeniem komercyjnym, podczas gdy większość ubezpieczeń posesji obejmuje roszczenia z tytułu wypadków w domach prywatnych.

Nasi prawnicy odpowiedzialni za lokale zapewniają profesjonalną reprezentację klientom, którzy zostali ranni w wypadkach na terenie.

+ Błędy Medyczne

Jeśli uważasz, że Ty lub ktoś Tobie bliski zostaliście poszkodowani przez lekarza lub placówkę medyczną i potrzebujesz reprezentacji prawnej w sprawie dotyczącej nadużyć medycznych przeciwko lekarzowi lub szpitalowi, skontaktuj się z Kravitz Law Group w celu bezpłatnej wstępnej konsultacji, aby sprawdzić, czy postępowanie prawne jest właściwe dla Was.

+ Śmierć w Wyniku Zaniedbania

Śmierć członka rodziny jest niezwykle traumatycznym i bolesnym doświadczeniem. Może to być bardziej trudne, gdy zaniedbanie było powodem ich śmierci, a wypadku można było uniknąć. Jeśli ukochana osoba zmarła tragicznie w wyniku jednej z powyższych lub innych przyczyn, dowiedz się czy Kravitz Law Group może pomóc Ci w drodze do odszkodowania za straty, skontaktuj się z naszym biurem, aby uzyskać bezpłatną konsultację.

Nasi Prawnicy:

Jowita Wysocka Kravitz, Esq.

Polski Adwokat na Florydzie i w Massachusetts

(888) 554-9998

info@kravitzlawgroup.com

 

Ed Kravitz, Esq.

(888) 554-9998

info@kravitzlawgroup.com