Scroll Top
VEHICLE AND BIKE ACCIDENTS
Wypadki mogą być traumatyczne.

Mogą przydarzyć się bardzo dobrym kierowcom i mogą mieć ogromne konsekwencje dla Ciebie i członków rodziny. Potrzebujesz doświadczonego adwokata, by walczyć z przedstawicielami ubezpieczeń samochodowych i uzyskać rekompensatę finansową za leczenie i, co najważniejsze, uzyskać maksymalne odszkodowanie za obrażenia i straty.

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich zostaliście poszkodowani w wypadku samochodowym, zadzwoń do Kravitz Law Group pod numer 888-KLG-9998 (888-554-9998), albo proszę wysłać e-mail do polskiego adwokata Jowity Wysockiej-Kravitz na adres: Jowita@KravitzLawGroup.com.

Co powinienem zrobić, jeśli miałem wypadek?

Jeśli ktoś został poważnie ranny, natychmiast zadzwoń pod 911. Jeśli nie ma poszkodowanych, zranionych fizycznie bądź psychicznie zadzwoń na numer alarmowy policji zamiast korzystać z 911. Stres, ból, koszty medyczne, i finansowe aspekty wypadku mogą być zbyt dużym ciężarem dla poszkodowanego, tym bardziej że firmy ubezpieczeniowe niejednokrotnie nie chcą płacić za roszczenia bądź proponują minimalne kwoty.

Dlatego potrzebujesz pomocy doświadczonych prawników zajmujących się tylko wypadkami, by kierować i chronić cię po wypadku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy ze specjalistami medycznymi, zespół prawny Kravitz Law Group potrafi przedstawić profesjonalnie rzeczywistość medyczną Twojego przypadku na rozprawie—i zapewnić Ci odpowiednie odszkodowanie.

Prawnicy w kancelarii prawnej Kravitz Law Group, P.A., mają doświadczenie w następujących roszczeniach powypadkowych:

  • Wypadki Samochodowe

Obrażenia, takie jak uszkodzenie rdzenia kręgowego czy mózgu, spowodowane wypadkiem samochodowym niejednokrotnie wymagają opieki przez całe życie, które mogą doprowadzić rodzinę do bankructwa. Koszty związane z wypadkiem: rachunki medyczne, niejednokrotnie utracony dochód czy zakup nowego pojazdu może być ciężarem nie do udźwignięcia.

Niestety firmy ubezpieczeniowe nie zawsze chcą pokryć roszczenia. Celem firmy ubezpieczeniowej jest zminimalizowanie wypłacanej kwoty. Posiadanie doświadczonego adwokata po Twojej stronie jest bardzo ważne by uzyskać zapłatę za niezbędne leczenie, a co najważniejsze, aby uzyskać maksymalne odszkodowanie za obrażenia i straty.

W kancelarii prawniczej Kravitz Law Group, P.A. wiemy, jak skomplikowany może być wypadek samochodowy, ale także jak wyczerpujący może być wysiłek, aby uzyskać zwrot własnych kosztów.

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich mieliście wypadek samochodowy, nasza firma może Wam pomóc. Będziemy starać się chronić istotne dowody uzyskane z wypadku samochodowego, aby proces miał wszystkie możliwe informacje. Skrupulatnie ocenimy Twoje roszczenie, aby argumentować sprawę z przekonaniem i racjonalnością – szukając dla Ciebie największego pakietu odszkodowań, do którego masz absolutne prawo.

  • Wypadki Spowodowane Przez Pijanych Kierowców

Statystyki pokazują, że bardzo wiele osób ryzykuje swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo innych, decydując się na prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu czy nielegalnych narkotyków. W przypadku, gdy spowodują wypadek i zranią cię, będziemy starać się, by ponieśli pełną odpowiedzialność za szkody, które wyrządzili.

Jeśli zostaniesz ranny przez odurzonego kierowcę, prawdopodobnie otrzymasz wiele rachunków medycznych i będziesz musiał żyć ze skutkami utraty dochodu, bólu i traumy emocjonalnej. Kiedy osoba wyrządza krzywdę drugiej osobie, działając lekkomyślnie czy nieostrożnie, może i powinna ponieść odpowiedzialność za swoje czyny.

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich zostaliście poszkodowani w wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę lub Twoja rodzina przeżywa nagłą i tragiczną utratę ukochanej osoby, zadzwoń natychmiast do naszego zespołu adwokackiego Kravitz Law Group, pod numer (888) 554-9998. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i profesjonalnemu zaangażowaniu w Twoją sprawę będziemy chronić Twojego prawa i asertywnie walczyć o odszkodowanie, na jakie zasługujesz Ty i Twoja rodzina.

  • Wypadki Motocyclowe

Każdego dnia ludzie doznają bardzo poważnych obrażeń lub są zabijani w wypadkach z udziałem motocykli. Wypadki motocyklowe są powodem średnio 100 000 poważnych obrażeń i bezprawnych zgonów w Stanach Zjednoczonych. Każdego roku w wypadkach motocyklowych ginie średnio 5000 ludzi w Ameryce.

Wypadki motocyklowe są jednymi z najbardziej niebezpiecznych, a każda kolizja z udziałem motocykla może być znacznie gorsza niż wypadek o podobnej prędkości i natężeniu.  Motocykliści są 21 razy bardziej narażeni na śmierć w wypadku.

Kravitz Law Group zapewnia skuteczną reprezentację klientom na Florydzie i w Massachusetts, którzy zostali ranni w wypadkach motocyklowych, A przypadki mogą być bardziej skomplikowane niż niektóre przypadki kolizji samochodowych lub inne rodzaje obrażeń ciała. Często się zdarza, ze drugi kierowca próbuje zrzucić winę na motocyklistę, że jechał zbyt szybko lub lekkomyślnie.

Firma Kravitz Law Group zapewni i przedstawi Ci prawa po wypadku.

  • Wypadki Rowerowe

Rowerzyści mają takie same prawa na drodze, jak samochody, ciężarówki i inne pojazdy silnikowe.  Z naszego doświadczenia wynika, że często wypadki rowerowe nie są winą rowerzysty, lecz nieuważnego lub odurzonego kierowcy. Kravitz Law Group agresywnie walczy o prawa przysługujące rowerzystom rannym w wyniku zaniedbania lub nieostrożności innych.

Dokładnie zbadamy Twoje roszczenie w celu ustalenia odpowiedzialności. Przeanalizujemy dowody, w tym zdjęcia, raporty policyjne, warunki drogowe, dane na placu budowy i zniszczenia mienia. Kravitz Law Group zajmie się Twoja sprawą by reprezentować Cię zgodnie z najwyższymi standardami. Będziemy dążyć, abyś uzyskał sprawiedliwość, na którą zasługujesz i otrzymał odszkodowanie finansowe. Zadzwoń do nas, by omówić sprawę.

  • Wypadki Pieszych

Ludzie doznają bardzo poważnych obrażeń lub są zabijani jako piesi na Florydzie i w Massachusetts. Wypadki z udziałem pieszych prowadzą do poważnych obrażeń i bezprawnej śmierci ponad 59 000 osób w naszym kraju każdego roku. Co oznacza, że ​​ponad 4000 Amerykanów ginie rocznie w wypadkach pieszych. A Floryda ma drugą najwyższą liczbę wypadków i ofiar śmiertelnych pieszych w kraju. Samo przejście przez ulicę na Florydzie może być bardzo niebezpieczne i potencjalnie zmienić życie.

Głównym celem firmy Kravitz Law Group jest uzyskanie najwyższej kwoty dla Ciebie. Możesz mieć prawo do rekompensaty finansowej za odniesione obrażenie i cierpienie, a my pomożemy Ci objaśnić prawo po wypadku i uzyskać rekompensatę, jeśli jest uzasadnienie. Dzięki naszej reprezentacji prawnej będziemy skutecznie bronić Twoich praw.

Jeśli obrażenia i uszkodzenia motocykla wymagają odszkodowań finansowych dołożymy starań, abyś otrzymał to, na co zasłużyłeś. Nie tylko będziemy chronić Twojego prawa, ale będziemy walczyć dla Ciebie agresywnie by uzyskać wszystko, na co zasługujesz.

  • Wypadki z Udziałem Ciężarówek

Waga i rozmiar ciężarówki może generować siłę, która może prowadzić do znacznie bardziej katastrofalnych kolizji niż w przypadku kolizji samochodowej. Średnio każdego roku w Stanach Zjednoczonych dochodzi do około 4000 zgonów i ponad 70 000 obrażeń odniesionych w wypadkach samochodowych. Na Florydzie każdego roku ginie średnio 300 florydianów, a ponad 3000 florydianów zostaje poważnie rannych z powodu wypadków samochodowych.

Główną przyczyną wypadków ciągnika z przyczepą i dużych pojazdów jest zmęczenie kierowcy ciężarówki. Ogromnym problemem w 2003 r. było wprowadzenie przepisów federalnych ograniczających liczbę godzin, w których kierowca ciężarówki może prowadzić pojazd. Nowe przepisy doprowadziły do ​​znacznego ograniczenia liczby wypadków, ale zmęczenie kierowców jest nadal przyczyną 40% wypadków drogowych.

Istnieją techniczne przepisy stanowe i federalne dotyczące ciężarówek i pojazdów użytkowych, które nie dotyczą wypadków samochodowych, powodując podstawę prawną odpowiedzialności w wypadkach samochodowych. Kravitz Law Group poinformuje cię o prawach po wypadku z ciężarówką. Mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu spraw z udziałem ciężarówek i jesteśmy gotowi na przyjęcie Twojej sprawy.

Zadzwoń dziś do Kravitz Law Group: 888-KLG-9998 (888-554-9998). Można też wysłać e-mail do polskiego adwokata Jowity Wysockiej-Kravitz na adres: Jowita@KravitzLawGroup.com.

Inne obszary praktyki

+ Wady Produktu

Możesz mieć prawo do odszkodowania za produkt w celu pokrycia dużych wydatków—utraconych zarobków, zabiegów medycznych i cierpienia emocjonalnego. Kravitz Law Group ma bardzo dobre doświadczenie w tym zakresie. Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich zostaliście poszkodowani po użyciu produktu, skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną konsultacje.

+ Odpowiedzialność Lokalu

Wypadki na terenie nieruchomości biznesowych są najprawdopodobniej objęte ubezpieczeniem komercyjnym, podczas gdy większość ubezpieczeń posesji obejmuje roszczenia z tytułu wypadków w domach prywatnych.

Nasi prawnicy odpowiedzialni za lokale zapewniają profesjonalną reprezentację klientom, którzy zostali ranni w wypadkach na terenie.

+ Błędy Medyczne

Jeśli uważasz, że Ty lub ktoś z Twoich bliskich zostaliście poszkodowani przez lekarza lub placówkę medyczną i potrzebujesz reprezentacji prawnej w sprawie dotyczącej nadużyć medycznych przeciwko lekarzowi lub szpitalowi, skontaktuj się z Kravitz Law Group w celu bezpłatnej konsultacji, aby sprawdzić, czy postępowanie prawne jest właściwe dla Was.

+ Śmierć w Wyniku Zaniedbania

Śmierć członka rodziny jest niezwykle traumatycznym i bolesnym doświadczeniem. Może to być bardziej trudne, gdy zaniedbanie było powodem ich śmierci, a wypadku można było uniknąć. Jeśli ukochana osoba zmarła tragicznie w wyniku jednej z powyższych lub innych przyczyn, by dowiedzieć się czy Kravitz Law Group może pomóc Ci w drodze do odszkodowania za straty, i skontaktuj się z naszym biurem, aby uzyskać bezpłatną konsultację.

Bezpłatna Konsultacja

Nasi Prawnicy:

Jowita Wysocka Kravitz, Esq.

Polski Adwokat na Florydzie i w Massachusetts

(888) 554-9998

jowita@kravitzlawgroup.com

Ed Kravitz, Esq.

(888) 554-9998

info@kravitzlawgroup.com