Scroll Top

ŚMIERĆ W WYNIKU ZANIEDBANIA

Straciłeś ukochaną osobę z powodu czyjegoś zaniedbania?

Śmierć członka rodziny jest niezwykle traumatycznym i bolesnym doświadczeniem, szczególnie gdy czyjeś zaniedbanie było powodem ich śmierci, albo wypadku można było uniknąć. Jeśli straciłeś ukochaną osobę, skontaktuj się z nami, by Ci pomóc w tym trudnym momencie.

Często reprezentujemy rodziny, których życie zmieniło się drastycznie przez nagłą utratę bliskiej osoby. Naszym zadaniem jest zmniejszenie stresu finansowego rodziny pogrążonej w żałobie, która została obciążona rachunkami za leczenie, kosztami pogrzebu i utratą dochodów. Chociaż żadna suma nie może zastąpić utraty ukochanej osoby, jesteśmy wdzięczni, że prawo Florydy i Massachusetts dopuszcza rekompensatę, która może chronić rodziny po bezprawnej śmierci.

Problemy finansowe są zbyt częste w szczególności utraty głównego żywiciela rodziny. Oprócz  kosztów utrzymania mogą wystąpić dodatkowe obciążenia, na przykład rachunki medyczne i pogrzebowe oraz inne niespodziewane wydatki.

Śmierć może być tragicznym skutkiem następujących wydarzeń:

  • Wypadków samochodowych
  • Wypadków motocyklowych
  • Wypadków z udziałem pieszych
  • Błędów lekarskich
  • Usterki lub wady produktów
  • Wadliwych leków

Prawo dotyczące Bezprawnej Śmierci jest skomplikowane – w takich przypadkach należy korzystać wyłącznie z pomocy prawnika od obrażeń ciała z wieloletnim, sprawdzonym doświadczeniem. Utrata bliskiej osoby z powodu zaniedbania drugiej osoby może prowadzić do komplikacji w codziennym życiu. W Kravitz Law Group dokładamy wszelkich starań, aby chronić Ciebie i Twoją rodzinę przed obciążeniami prawnymi, abyś mógł się smucić w miarę potrzeb i zarządzać innymi aspektami życia, które wymagają Twojej uwagi.

Kravitz Law Group ma wieloletnie doświadczenie w pomaganiu klientom, których członek rodziny niesłusznie zginie, w uzyskiwaniu tego, co im się należy. Pracujemy, aby wygrać i zapewnić Twojej rodzinie sprawiedliwość i maksymalną rekompensatę.

Jeśli ukochana osoba zmarła tragicznie w wyniku jednej z powyższych lub innych przyczyn, dowiedz się czy Kravitz Law Group może pomóc Ci w drodze do odszkodowania za poniesione straty. Skontaktuj się z naszym biurem, aby uzyskać bezpłatną konsultację.

Pamiętaj, że płacisz za nasze usługi tylko, jeśli wygramy.

Zadzwoń dziś do Kravitz Law Group pod numer 888-KLG-9998 (888-554-9998), albo proszę wysłać e-mail do polskiego adwokata Jowity Wysockiej Kravitz na adres: Jowita@KravitzLawGroup.com.

Inne obszary praktyki (Other areas of practice)

+ Wypadki Samochodowe i Pieszych

Firmy ubezpieczeniowe często utrudniają osobom uzyskanie odpowiedniej rekompensaty. Nawet gdy firma ubezpieczeniowa składa ofertę, kwota ta rzadko wystarcza na pokrycie wszystkich wydatków i strat. Wtedy zaczynamy walczyć o odpowiednie wynagrodzenie dla Ciebie.

Nasi prawnicy będą współpracować z lekarzami i innymi pracownikami służby zdrowia w celu oceny i przeglądu krótko- i długoterminowych medycznych aspektów Twojego przypadku. Jeśli Ty lub ktoś Tobie bliski zostaliście poszkodowani w wypadku samochodowym, skontaktuj się z doświadczonymi prawnikami procesowymi w Kravitz Law Group, P.A., aby uzyskać bezpłatną konsultację dotyczącą Twoich praw.

+ Wady Produktu

Możesz mieć prawo do odszkodowania za produkt w celu pokrycia dużych wydatków—utraconych zarobków, zabiegów medycznych i cierpienia emocjonalnego. Kravitz Law Group ma bardzo dobre doświadczenie w tym zakresie. Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich zostaliście poszkodowani po użyciu produktu, skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną konsultacje.

+ Odpowiedzialność Lokalu

Wypadki na terenie nieruchomości biznesowych są najprawdopodobniej objęte ubezpieczeniem komercyjnym, podczas gdy większość ubezpieczeń posesji obejmuje roszczenia z tytułu wypadków w domach prywatnych.

Nasi prawnicy odpowiedzialni za lokale zapewniają profesjonalną reprezentację klientom, którzy zostali ranni w wypadkach na terenie.

+ Błędy Medyczne

Jeśli uważasz, że Ty lub ktoś Tobie bliski zostaliście poszkodowani przez lekarza lub placówkę medyczną i potrzebujesz reprezentacji prawnej w sprawie dotyczącej nadużyć medycznych przeciwko lekarzowi lub szpitalowi, skontaktuj się z Kravitz Law Group w celu bezpłatnej wstępnej konsultacji, aby sprawdzić, czy postępowanie prawne jest właściwe dla Was.

Bezpłatna Konsultacja

Nasi Prawnicy:

Jowita Wysocka Kravitz, Esq.

Polski Adwokat na Florydzie i w Massachusetts

(888) 554-9998

info@kravitzlawgroup.com

Ed Kravitz, Esq.

(888) 554-9998

info@kravitzlawgroup.com