Scroll Top

ODPOWIEDZIALNOŚĆ WŁAŚCICIELA LOKALU

CZĘSTE WYPADKI- RANNI W LOKALU LUB INNYCH NIERUCHOMOŚCIACH 

Prawo jest skomplikowane, ale właściciel nieruchomości ma zasadniczo obowiązek utrzymywać swoją własność w „rozsądnie bezpiecznym” stanie i ostrzegać ludzi, jeśli istnieje niebezpieczny stan na tej nieruchomości i terminowo korygować ten stan.

Wypadki na terenie nieruchomości biznesowych są najprawdopodobniej objęte ubezpieczeniem komercyjnym, podczas gdy większość ubezpieczeń posesji (domów i mieszkań)  obejmuje ubezpieczenie od wypadków w domach prywatnych.

Najczęstsze przypadki odpowiedzialności cywilnej właściciela lokalu wiążą się z:

 • Spadającymi przedmiotami
 • Brakiem zabezpieczeń
 • Pośliźnięciami i upadkami
 • Niesprawnymi poręczami i wadliwymi schodami
 • Złym oświetleniem
 • Niedostatecznym nadzorem

Prawo nakłada na właścicieli nieruchomości odpowiedzialność za obrażenia osób w ich mieniu, niezależnie od tego, czy prowadzą działalność gospodarczą, czy mieszkalną, zgodnie z przepisami o odpowiedzialności cywilnej lokalu. Właściciele nieruchomości mają obowiązek chronić swoje nieruchomości przed szkodami dla odwiedzających, a czasem nawet intruzów. Muszą naprawić niebezpieczne warunki i ostrzec gości przed niebezpieczeństwem. Niedostateczna odpowiedzialność lokalu jest formą zaniedbania.

Niektóre z typowych lokalizacji, gdzie może dojść do wypadku:

 • Korytarze i klatki schodowe
 • Na zewnątrz-komunalna przestrzeń
 • Parkingi
 • Obiekty rekreacyjne
 • Restauracje
 • Kurorty
 • Sklepy i centra handlowe
 • Baseny

W kancelarii prawniczej Kravitz Law Group, prawnicy zapewniają bardzo dobrą reprezentację klientom, którzy zostali ranni w wypadkach na terenie. Informować będziemy cię o twoich prawach i ubiegać się o najwyzszą rekompensatę finansową, na którą zasługują twoje obrażenia fizyczne i psychiczne.

Zadzwoń dziś do Kravitz Law Group pod numer 888-KLG-9998 (888-554-9998), albo proszę wysłać e-mail do polskiego adwokata Jowity Wysockiej-Kravitz na adres: Jowita@KravitzLawGroup.com.

Inne obszary praktyki

+ Wypadki Samochodowe i Pieszych

Firmy ubezpieczeniowe często utrudniają osobom uzyskanie odpowiedniej rekompensaty. Nawet gdy firma ubezpieczeniowa składa ofertę, kwota ta rzadko wystarcza na pokrycie wszystkich wydatków i strat. Wtedy zaczynamy walczyć o odpowiednie wynagrodzenie dla Ciebie.

Nasi prawnicy będą współpracować z lekarzami i innymi pracownikami służby zdrowia w celu oceny i przeglądu krótko- i długoterminowych medycznych aspektów Twojego przypadku. Jeśli Ty lub ktoś Tobie bliski zostaliście poszkodowani w wypadku samochodowym, skontaktuj się z doświadczonymi prawnikami procesowymi w Kravitz Law Group, P.A., aby uzyskać bezpłatną konsultację dotyczącą Twoich praw.

+ Wady Produktu

Możesz mieć prawo do odszkodowania za produkt w celu pokrycia dużych wydatków—utraconych zarobków, zabiegów medycznych i cierpienia emocjonalnego. Kravitz Law Group ma bardzo dobre doświadczenie w tym zakresie. Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich zostaliście poszkodowani po użyciu produktu, skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną konsultacje.

+ Błędy Medyczne

Jeśli uważasz, że Ty lub ktoś Tobie bliski zostaliście poszkodowani przez lekarza lub placówkę medyczną i potrzebujesz reprezentacji prawnej w sprawie dotyczącej nadużyć medycznych przeciwko lekarzowi lub szpitalowi, skontaktuj się z Kravitz Law Group w celu bezpłatnej wstępnej konsultacji, aby sprawdzić, czy postępowanie prawne jest właściwe dla Was.

+ Śmierć w Wyniku Zaniedbania

Śmierć członka rodziny jest niezwykle traumatycznym i bolesnym doświadczeniem. Może to być bardziej trudne, gdy zaniedbanie było powodem ich śmierci, a wypadku można było uniknąć. Jeśli ukochana osoba zmarła tragicznie w wyniku jednej z powyższych lub innych przyczyn, dowiedz się czy Kravitz Law Group może pomóc Ci w drodze do odszkodowania za straty, skontaktuj się z naszym biurem, aby uzyskać bezpłatną konsultację.

Bezpłatna Konsultacja

Nasi Prawnicy:

Jowita Wysocka Kravitz, Esq.

Polski Adwokat na Florydzie i w Massachusetts

(888) 554-9998

jowita@kravitzlawgroup.com

Ed Kravitz, Esq.

(888) 554-9998

info@kravitzlawgroup.com