Scroll Top

BŁĘDY LEKARSKIE

Ofiary błędów lekarskich

W kancelarii prawniczej Kravitz Law Group zapewniamy profesjonalną reprezentację klientom, którzy zostali ranni z powodu błędów lekarskich na Florydzie i w Massachusetts. Jesteśmy bardzo doświadczeni i rozumiemy, że przypadki nadużyć medycznych mogą być bardziej skomplikowane niż proste przypadki kolizji samochodowych lub inne rodzaje obrażeń ciała.

Kravitz Law Group, ma dobrą renomę i jest firmą prawniczą reprezentującą ofiary błędów medycznych w skomplikowanych przypadkach. Jeśli uważasz, że Ty lub osoba Tobie bliska zostaliście poszkodowani w wyniku zaniedbań medycznych, skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji dotyczącej twoich praw.

Błąd lekarski może być trudny do udowodnienia w sądzie. Aby wygrać, musimy wykazać, że dostawca opieki zdrowotnej nie spełnił warunków rozsądnego standardu opieki, a to bezpośrednio spowodowało obrażenia i szkody. Konsultujemy się z najlepszymi specjalistami medycznymi, pielęgniarkami i lekarzami, aby przekonywująco udowodnić Twój przypadek.

Błąd w sztuce lekarskiej (zaniedbanie) występuje, gdy lekarze, pracownicy służby zdrowia lub personel szpitalny popełniają błąd medyczny, który nie mieści się w granicach rozsądnego standardu opieki, oraz gdy ich zaniedbanie powoduje trwałe upośledzenie, poważne obrażenia lub śmierć. Istnieją oczywiste standardy dla lekarzy i świadczeniodawców, aby zapewnić opiekę nad pacjentami.

Błędy zdarzają się w medycynie i zwykły błąd nie stanowi zaniedbania. Jeśli jednak lekarz lub pracownik służby zdrowia nie spełnia minimalnych standardów opieki (na przykład błędy dawkowania leków, błędy chirurgiczne, niewłaściwa opieka personelu medycznego), możesz mieć przypadek zaniedbania medycznego.

 

Pozwy o nadużycia medyczne

Gdy dana osoba zostaje ranna przez zaniedbany personel medyczny lub placówkę, prawo dotyczące nadużyć medycznych na Florydzie pozwala jej odzyskać odszkodowanie i powrócić do pełnego funkcjonowania. Poszkodowani pacjenci mogą pozwać stronę zaniedbującą o odszkodowanie z tytułu błędów lekarskich za straty finansowe, w tym wydatki medyczne, przyszłe wydatki medyczne oraz utracone zarobki i świadczenia małżeńskie.

Odszkodowanie emocjonalne i psychiczne, takie jak ból i cierpienie oraz utrata przyjemności życiowej, może być również przyczyną rekompensaty w procesie sądowym w sprawie nadużyć medycznych. Rachunki medyczne mogą spowodować dewastację finansową dla pacjentów i ich rodzin w wyniku nadużyć medycznych, szczególnie jeśli nie są w stanie zarobić na życie z powodu obrażeń lub złego stanu zdrowia.

Kiedy zaznamy fizyczny i emocjonalny ból, włącznie ze stresem finansowym, w rodzinie często pojawia się głębokie poczucie przytłoczenia. Aby otrzymać fundusze na pokrycie rosnących wydatków i zrekompensować ból i cierpienie, możesz złożyć pozew o błąd w sztuce lekarskiej. Aby dowiedzieć się, czy masz przypadek błędu w sztuce lekarskiej, wypełnij nasz formularz kontaktowy lub skontaktuj się z naszym biurem dzisiaj, aby uzyskać bezpłatną konsultację: 888-554-9998.

Życie ze skutkami niewłaściwej opieki medycznej

Jeśli jesteś pacjentem, który cierpi z powodu niewłaściwej opieki medycznej lub innego rodzaju nadużycia medycznego, i żyjesz z niepotrzebnym bólem lub niekorzystnym wynikiem zdrowotnym lub finansowym, co może być bardzo obciążające i traumatyczne, skontaktuj się z nami.

Jeśli Ty lub ktoś bliski zostaliście ranni z powodu błędów lekarskich, skontaktuj się z wykwalifikowanymi prawnikami procesowymi w Kravitz Law Group, P.A., aby uzyskać bezpłatną konsultację dotyczącą twoich praw.

Błąd w sztuce lekarskiej może wystąpić w każdej dziedzinie medycyny. Kravitz Law Group, P.A., ma bogate doświadczenie w agresywnych procesach sądowych w zakresie roszczeń o nadużycia medyczne klientów w związku z obrażeniami i urazami, w tym:

 • Urazy porodowe i trauma
 • Urazy mózgu i rdzenia kręgowego
 • Błędy chirurgii plastycznej
 • Opóźnienie lub brak terminowej diagnozy (rak i inne choroby)
 • Zaniedbanie dentystyczne
 • Błędy w pogotowiu
 • Błąd w leczeniu eksperymentalnym
 • Błąd w sztuce szpitalnej
 • Niewłaściwe lub niebezpieczne praktyki leczenia
 • Zaniedbanie w domu opieki
 • Błąd ginekologiczny
 • Błąd ortopedyczny
 • Urazy farmaceutyczne i wycofywanie leków
 • Błąd apteki: wydano niewłaściwy lek lub dawkę
 • Błędy chirurgiczne
 • Zła diagnoza
 • Bezpodstawna śmierć

Przedawnienia

Na Florydzie i w Massachusetts obowiązują surowe przepisy prawne, które ograniczają czas oczekiwania osoby na złożenie pozwu o błąd w sztuce lekarskiej. Jeśli pozew nie zostanie wniesiony przed upływem terminu przedawnienia, Twoje prawo do wniesienia pozwu może zostać na zawsze utracone.

Dlatego bardzo ważne jest, aby natychmiast podjąć działania, by uniknąć przedawnienia.

Pamiętaj, że płacisz za nasze usługi tylko, jeśli wygramy.

Zadzwoń dziś do Kravitz Law Group pod numer 888-KLG-9998 (888-554-9998), albo proszę wysłać e-mail do polskiego adwokata Jowity Wysockiej-Kravitz na adres: Jowita@KravitzLawGroup.com.

Inne obszary praktyki (Other areas of practice)

+ Wypadki Samochodowe i Pieszych

Firmy ubezpieczeniowe często utrudniają osobom uzyskanie odpowiedniej rekompensaty. Nawet gdy firma ubezpieczeniowa składa ofertę, kwota ta rzadko wystarcza na pokrycie wydatków i strat. Wtedy zaczynamy walczyć o odpowiednie wynagrodzenie dla Ciebie.

Nasi prawnicy będą współpracować z lekarzami i innymi pracownikami służby zdrowia w celu oceny i przeglądu krótko i długoterminowych medycznych aspektów Twojego przypadku. Jeśli Ty lub ktoś Tobie bliski zostaliście poszkodowani w wypadku samochodowym, skontaktuj się z doświadczonymi prawnikami procesowymi w Kravitz Law Group, P.A., aby uzyskać bezpłatną konsultację.

+ Wady Produktu

Możesz mieć prawo do odszkodowania za produkt w celu pokrycia dużych wydatków—utraconych zarobków, zabiegów medycznych i cierpienia emocjonalnego. Kravitz Law Group ma bardzo dobre doświadczenie w tym zakresie. Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich zostaliście poszkodowani po użyciu produktu, skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną konsultacje.

+ Odpowiedzialność Lokalu

Wypadki na terenie nieruchomości biznesowych są najprawdopodobniej objęte ubezpieczeniem komercyjnym, podczas gdy większość ubezpieczeń posesji obejmuje roszczenia z tytułu wypadków w domach prywatnych.

Nasi prawnicy odpowiedzialni za lokale zapewniają profesjonalną reprezentację klientom, którzy zostali ranni w wypadkach na terenie.

+ Śmierć w Wyniku Zaniedbania

Śmierć członka rodziny jest niezwykle traumatycznym i bolesnym doświadczeniem. Może to być bardziej trudne, gdy zaniedbanie było powodem ich śmierci, a wypadku można było uniknąć. Jeśli ukochana osoba zmarła tragicznie w wyniku jednej z powyższych lub innych przyczyn, dowiedz się czy Kravitz Law Group może pomóc Ci w drodze do odszkodowania za straty, skontaktuj się z naszym biurem, aby uzyskać bezpłatną konsultację.

Bezpłatna Konsultacja

Nasi Prawnicy:

Jowita Wysocka Kravitz, Esq.

Polski Adwokat na Florydzie i w Massachusetts

(888) 554-9998

jowita@kravitzlawgroup.com

Ed Kravitz, Esq.

(888) 554-9998

info@kravitzlawgroup.com